e-Dziennik · Plan lekcji · SZUKAJ · Strona Główna · CKE · MEN · Informatyka · Matematyka · Egzamin zawodowy · Zajęcia dodatkowe · Rekrutacja 2017/2018 · Ubezpieczenie · Kontakt Grudzień 14 2017 11:00:55
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2017/2018 Szlachetna paczka - podsumowanie
WOLONTARIAT
W tym roku nasza szkoła po raz szósty zaangażowała się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. Zostaliśmy Darczyńcą pana Macieja. Dzięki Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Wam, drodzy uczniowie, zebraliśmy na ten cel . . .


2017/2018 Mecz mikołajowy
UCZNIOWIEW  piątek 8.12.2017 w naszej szkole, odbył się mikołajkowy mecz w siatkówkę  - uczniowie kontra nauczyciele. Belfrzy oraz uczniowie mieli okazję na wykazanie swoich sportowych talentów. Młodzież okazała się bardzo gościnna w efekcie czego zwycięstwo było po stronie . . .


2017/2018 Uczniowie „Reja” stypendystami
SUKCESY UCZNIÓWUczniowie „Reja” stypendystami Marszałka Województwa Lubelskiego.

Miło nam poinformować, że 11 grudnia 2017r. siedmiu uczniów „Reja” otrzymało stypendia Marszałka Województwa Lubelskiego. Oto nasi stypendyści (od lewej na fotografii):

http://www.rey.edu.pl/images/news/2017-12_Stypendysci_marszalka_2017-18.jpg

Karol Bigosiński 3b, Katarzyna Steć 2a, Bartosz Pietraś 2a, Mikołaj Dżugaj 1a, Kamil Olech 4at, Paulina Szynkowska 4at, Marcin Kaniewski 2b.

Serdecznie gratulujemy . . .

2017/2018 Olimpiada Geograficzna
SUKCESY UCZNIÓWMiło nam poinformować, że do drugiego etapu XLIV Olimpiady Geograficznej zakwalifikował się Filip Duda z klasy 3a, uczeń p. Grażyny Jach.
Gratulujemy!


2017/2018 Nasi uczniowie jadą do Brukseli!
UCZNIOWIE

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła jako jedyna w Polsce została wybrana do udziału w międzynarodowym spotkaniu młodzieży szkół średnich w Brukseli: „Twoja Europa – Twoje Zdanie”. Spotkanie jest organizowane przez  Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny (EKES).

Trzech uczniów z klas drugich (wymóg organizatora) wraz z inicjatorem wydarzenia-  nauczycielem j. angielskiego p. Renatą  Łapaj, wyjedzie do Brukseli w dniach 15-17 marca 2018r.

Wydarzenie to będzie okazją, by uczniowie szkół średnich z 28 państw członkowskich UE i 5 krajów kandydujących zapoznali się z EKES-em i jego rolą, wymienili się poglądami i wzięli udział w debacie, która w tym roku poświęcona będzie kulturze europejskiej.

Więcej informacji o wydarzenie można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/youreuropeyoursay/

 Autor: Renata Łapaj

2017/2018 Ślubowanie klas pierwszych
WYDARZENIA AKADEMIE

6 grudnia 2017 r., w mikołajki, zgodnie z naszą szkolną tradycją, odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności „Reja”...


2017/2018 Mistrzostwa Województwa Licealiada w pływaniu
SPORT07.12.2017r.  w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Licealiada  w pływaniu.
Zespół Szkół Nr 2 w Kraśniku zajął XI miejsce w sztafecie pływackiej 6x25m chłopców w składzie:...


2017/2018 V Powiatowy Konkurs Geograficzny dla gimnazjalistów „Mapa bez tajemnic”
KONKURSY REJA

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Kraśniku zaprasza Uczniów Szkół Gimnazjalnych do wzięcia udziału w V Powiatowym  Konkursie Geograficznym pod honorowym patronatem Starosty Kraśnickiego Andrzeja Maja.
Wszystkie Szkoły Gimnazjalne zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa listownie na adres: Zespół Szkół Nr 2 w Kraśniku, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 25, 23-210 Kraśnik,  faxem (081) 825 60 16 lub pocztą elektroniczną na adres koordynatora konkursu: graz.63@interia.pl. Wszystkie informacje dotyczące Konkursu znajdują się w Regulaminie Konkursu umieszczonym na stronie internetowej Zespołu Szkół Nr 2 w zakładce Konkurs Geograficzny  „Mapa bez tajemnic”.


2017/2018 Na strunach dźwięku i słowa
IMPREZY SZKOLNE
Dnia 30 listopada 2017 roku w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku odbyło się widowisko pt.:”Na strunach dźwięku i słowa”, w którym wzięli udział zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie. W koncercie wystąpili uczniowie i nauczyciele pod opieką artystyczną p. Mariusza Jacha.
W programie znalazły się znane standardy jazzowe i popowe, opracowane w nowych aranżacjach, obejmujące dyskografię trzech dekad (lata 70, 80, 90), polskiej i zachodniej muzyki rozrywkowej...

2017/2018 Konferencja historyczna
UCZNIOWIE
Dnia 29.11.2017r. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja historyczna realizowana w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada. Organizatorami konferencji byli: Wojewoda Lubelski, Lubelski Kurator Oświaty, IPN Oddział w Lublinie oraz Narodowy Bank Polski. W programie sesji historycznej znalazły się wykłady m.in.:...

2017/2018 Wycieczka do Warszawy
UCZNIOWIE

W piątek 1.12.2017r. odbyła się wycieczka do Warszawy dla laureatów Konkursu pt. „Co wiesz o Polskim Parlamentaryzmie” organizowanego przez Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Wojciecha Wilka. Wśród 45 zwycięzców uczniowie naszej szkoły reprezentowali liczne grono 27 osób. W programie wycieczki było zwiedzanie gmachu na ul. Wiejskiej, a także spotkanie z Posłem Wojciechem Wilkiem. Uczniowie z klas 1a, 1b, 2e, 2f, 2g, 3c i 3f pod opieką p. A. Przywary mieli okazję przyjrzeć się jak wyglądają obrady Sejmu RP, porozmawiać z przedstawicielami władzy i zjeść smaczny obiad. FOTO


Strona 1 z 125 1 2 3 4 > >>
Rej
ECC


 


Brązowa Tarcza dla Reja
SKI-REY 2017 Film promujący

 

 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?