oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ Kontakt ˇ Rekrutacja 2019/2020Marzec 20 2019 14:58:42
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2016/2017 MISTRZOSTWA REJONU w LIDZE LA DZIEWCZĄT
SPORTMISTRZOSTWA REJONU w LIDZE LA DZIEWCZĄT

   W poniedziałek 10 października 2016 r. na Stadionie OSiR w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt. Zespół Szkół Nr 2 w Kraśniku zajął drużynowo III miejsce. Awans do finału wojewódzkiego wywalczyły drużyny z Biłgoraja:  z ZSB i O i LO ONZ.

Wyniki naszych reprezentantek:

Bieg 100 metrów:

1.    Klaudia Stola                                                      kl. 3g              (15,21 s)   91 pkt

2.    Paulina Stola                                                      kl. 1f               (15,74 s)   80  pkt            – 171 pkt

 

Bieg 400 metrów:

1. Wiktoria Rachoń                                                  kl. 2b             (1.19,91 s)   54 pkt

2. Weronika Lewkowicz                                          kl. 1e     (1.24,75s)     39 pkt     – 93 pkt

 

Bieg 800 metrów:

1.    Aleksandra Wojciechowska       kl. 2a    (2.54,14 s)  – 61 pkt

2.    Patrycja Gazda                                                      kl.3g     (3.18,71 s)  – 23 pkt

 

Skok w dal:

1.    Małgorzata Skrzypek                                         kl.3 b             (4,10 m)   96 pkt

2.    Klaudia Sokal                                                      kl.1 e             (3.33  m) –  65 pkt                             – 161 pkt

 

Pchnięcie kulą:

1.    Diana Pudło                                                         kl. 3e             (7.87 m) –  123 pkt 

2.    Anna Zarzycka                                                     kl. 3c              (7.22 m) –  116 pkt

3.     Klaudia Serafin                                                    kl. 3c        −−−−−−−−−−−−−−−−

 

Sztafeta 4 x 100 metrow:

1.    Klaudia Stola                                                      kl. 3g

2.    Paula Stola                                                         kl. 1f

3.    Diana Pudło                                                       kl. 3e      (1.02,91 s) –   66  pkt

4.    Klaudia Sokal                                                     kl. 1e

                                                                       

Opiekunem uczennic była Jolanta Łapa



 

Rej
ECC


SKI - REY



 


Brązowa Tarcza dla Reja




Film "Łączy nas Rej"

 




 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


21858390 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion