oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ RODO ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ Kontakt ˇ Rekrutacja 2019/2020Czerwiec 25 2019 11:25:23
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

Liga Lekkoatletyczna Chłopców 2008
SPORT


26.09.2008r. w Kraśniku odbyły się mistrzostwa powiatu i rejonu w lidze lekkoatletycznej chłopców. Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku zajął II miejsce w powiecie i IV miejsce w rejonie.


Indywidualnie najwyższe lokaty zajęli:


1 miejsce Tłuścik Mateusz z klasy 3a LO w biegu na 1500 m z czasem 4,22,0,

2 miejsce Muszkiewicz Piotr z klasy 1d LO w pchnięciu kulą 5kg z wynikiem 11,07m,

3 miejsce Chudzik Adam z klasy 1d LO w pchnięciu kulą 5kg z wynikiem 11,05m,

2 miejsce Płecha Mateusz z klasy 3b LO w pchnięciu kulą 6kg z wynikiem 10,53m,

3 miejsce Robak Mateusz z klasy 2b LO w skoku w dal z wynikiem 5,50m.


Pozostałe wyniki uzyskane przez naszych uczniów:


100m:
Babiarz Kamil z klasy 2AT Technikum z czasem 12,05s,

Koziarski Łukasz z klasy 2c LO z czasem 12,49s,

Opoka Karol z klasy 3e LO z czasem 12,56s,


400m:

Mazurek Bartosz z klasy 2AT Technikum z czasem 59,99s,

Ćwiertnia Piotr z klasy 2a LO z czasem 1,00,14s,

Gil Szymon z klasy 2a LO z czasem 1,00,58s,


1500m:
Sołtys Konrad z klasy 3a LO z czasem 4,55,6s,

Szwed Damian z klasy 1g LO z czasem 5,20,4s, Skok w dal

Sobota Daniel z klasy 2e LO z wynikiem 5,10m,

Boś Marcin z klasy 3b LO z wynikiem 4,90m, Kula 6kg

Iwanek Sebastian z klasy 3 LO z wynikiem 9,86m.


Sztafeta 4X100m

Babiarz Kamil, Opoka Karol, Koziarski Łukasz, Robak Mateusz uzyskała czas 51,12s

Opiekun i przygotowujący Piotr Biały

Rej
ECC



 


Brązowa Tarcza dla Reja




 



 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


22128812 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion