oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ RODO ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ Kontakt ˇ Rekrutacja 2019/2020Czerwiec 16 2019 10:36:27
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

Wiadomości sportowe 2 LA 2009
SPORT

POWIATOWA LIGA LA - wyniki

Wyniki Powiatowej Ligi LA – 22.09.2009r. godz. 10:00
MOSIR – KRAŚNIK

2 miejsce drużynowo – 936pkt

BIEG 100m - 188pkt    
1. Ćwieka Agnieszka – 14,9 – 93pkt – 4 miejsce         
2. Stepanow Kamila – 14,8 – 95pkt – 3 miejsce    

SZTAFETA 4 x 100m - 1:00,7 - 2 miejsce – 75pkt
1. Stepanow Kamila
2. Zarzycka Karolina
3. Wojtak Agnieszka
4. Ćwieka Agnieszka

SKOK W DAL -186pkt
1. Zarzycka Karolina – 4,09 – 96pkt – 2 miejsce
2. Niewielska Karolina – 3,93 – 90pkt – 5 miejsce
3. Tess Dominika – 3,80 - 84pkt

PCHNIĘCIE KULĄ  - 255pkt
1. Anna Widomska – 8,76 – 132pkt – 1 miejsce
2. Aneta Kosikowska – 7,83 – 123pkt – 6 miejsce
3. Kowalska Katarzyna – 7,27 – 117pkt

BIEG 400m - 146pkt
1. Wojtak Agnieszka – 1:12,9 – 80pkt – 1 miejsce
2. Rudzińska Żaneta – 1:16,4 – 66pkt – 4 miejsce
3. Różyńska Ewa – 1:22,2 – 44pkt – 6 miejsce

BIEG 800m -86pkt
1. Kamola Angelika – 2,52,7 – 64pkt – 2 miejsce
2. Mierzejewska Agnieszka – 3:20 – 22pkt – 6 miejsce
3. Piwowarska Magda – 3:32 – 11pkt
                                                                   
Opiekun i przygotowujący mgr Jolanta Łapa.


Wyniki Rejonowej Ligi LA – 24.09.2009r. godz. 10:00
MOSIR – KRAŚNIK
4 miejsce drużynowo – 873pkt


BIEG 100m  - 181pkt
1. Ćwieka Agnieszka – 15,2 –86pkt
2. Stepanow Kamila – 14,8 – 95pkt

SZTAFETA 4 x 100m - 1:01,3 - 4 miejsce – 71pkt
1. Stepanow Kamila
2. Zarzycka Karolina
3. Wojtak Agnieszka
4. Ćwieka Agnieszka

SKOK W DAL -179pkt
1. Zarzycka Karolina – 4,04 – 94pkt – 5 miejsce
2. Niewielska Karolina – 3,77
3. Tess Dominika – 3,81 – 85pkt – 7 miejsce

PCHNIĘCIE KULĄ  - 231pkt
1. Anna Widomska – 7,28 – 116pkt
2. Aneta Kosikowska – 7,15 – 115pkt
3. Kowalska Katarzyna – 6,44

BIEG 400m – 142pkt
1. Wojtak Agnieszka – 1:13,9 – 76pkt
2. Rudzińska Żaneta – 1:16,5 – 66pkt
3. Różyńska Ewa – 1:21,0

BIEG 800m – 69pkt
1. Kamola Angelika – 3:01,3 – 48pkt – 6 miejsce
2. Mierzejewska Agnieszka – 3:21,0 –21pkt – 8 miejsce                                                         

Opiekun i przygotowujący mgr Jolanta Łapa.




























Rej
ECC



 


Brązowa Tarcza dla Reja




 



 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


22117433 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion