oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ RODO ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ Kontakt ˇ Rekrutacja 2019/2020Czerwiec 16 2019 10:57:30
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2017/2018 Mistrzostwa ZS nr 2 w Kraśniku w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców
SPORT

16.04.2018r. na obiektach MOSiR w Kraśniku odbyły się  XIII Mistrzostwa ZS nr 2 w Kraśniku w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów był Piotr Biały i nauczyciele wychowania fizycznego.

            Patronat nad imprezą objęła Dyrekcja ZS nr 2.

Sponsorem zawodów było:

Centrum Doradczo - Szkoleniowe "Projekt" Mariusza i Doroty Golińskich,

Rada Rodziców przy ZS nr 2 w Kraśniku,

Zakład Meblarski Marion Marty i Mirosława Zioło.

 

Bieg dziewcząt na dystansie 800 m ukończyło 27 zawodniczek.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Wojciechowska Aleksandra              3a
  2. Lewniewska Natalia                          2g
  3. Ćwikła Gabriela                                 3a
  4. Pietrzyk Klaudia                                            1a
  5. Kobylska Aleksandra                        3a
  6. Pietrzyk Martyna                                           1a
  7. Kapica Dominika                              1b
  8. Adamczyk Oliwia                             1b
  9. Bańka Wiktoria                                 1b
  10. Cielepała Weronika                            3b


Ponadto bieg ukończyły:

                                                                                     

Suchanek Aneta 3b, Mazurek Milena 3a, Samolej Natalia 3a, Wróblewska Weronika 3a, Kowalska Wiktoria 2d, Kowalska Weronika, Rybak Kinga 1a, Samczyk Weronika 1a, Kułaga Julia 3b, Wajs Milena 3a, Jarosz Emilia 3a, Mróz Karolina 3a, Ćwieka Nina 3a, Wielgus Monika 3a, Gogółka Alicja 1b, Stec Wiktoria 1b, Stępień Magdalena 1b.

 

Bieg chłopców na dystansie 1300 m ukończyło 38 zawodników.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Gajewski Jakub                                 3g
  2. Goliński Michał                                 2f
  3. Wojtaszek Oliwer                              2f
  4. Pluder Albert                                     3d
  5. Wilkosz Jacek                                    1d
  6. Guściora Mateusz                              1e
  7. Kozieł Kamil                                     3a
  8. Grankowski Rafał                             1e
  9. Kowalewski Jakub                            1a
  10. Kajda Maciej                                     1a

Ponadto bieg ukończyli:

Tłuścik Szczepan 1a, Tracz Kamil 1f, Szabat Sebastian 1a, Madras Mikołaj 1a, Surowiec Adrian 3f, Flis Jakub 3a, Grudziński Konrad 1e, Spyra Przemysław 1a, Biały Jakub 1a, Ciupak Karol 1a, Lenart Krystian 1a, Koślak Mateusz 1f, Barszcz Oskar 1d, Czarnecki Kamil 1f, Ciba Bartłomiej 1a, Daniel Szczepan 1b, Rozmus Michał 1a, Szwarnowski Paweł 1a, Szabat Sebastian 1a, Łuba Bartosz 1a, Wielgus Artur 1d, Choma Bartosz 1e, Dąbrowski Bartosz 1b, Węcławski Damian 1e, Capała Bartłomiej 1b, Rudziejewski Szymon 1d, Tudrujek Marcin 3d, Posyniak Bartłomiej 1b.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła klasa 1a przed klasą 3a i 1b.

Gratuluję wyników oraz ukończenia biegu w dobrej kondycji i zapraszam do wzięcia udziału w imprezie w przyszłym roku szkolnym.


Foto: Waldemar Gryta



Rej
ECC



 


Brązowa Tarcza dla Reja




 



 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


22117491 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion