oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ Kontakt ˇ Rekrutacja 2019/2020Marzec 20 2019 15:23:44

• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start

Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)

• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2009/2010 - V mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych
SPORT

V mistrzostwa ZS nr 2 w biegach przełajowych

23 kwietnia na obiektach MOSiR w Kraśniku odbyły się V mistrzostwa ZS nr 2 w Kraśniku w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Głównym organizatorem był Piotr Biały i nauczyciele wf.
 Patronat nad imprezą objęła dyrekcja ZS nr 2, a nagrody ufundowali: Centrum doradczo – szkoleniowe „Projekt” Mariusza i Doroty Golińskich, p. Leszek Surdacki, biuro podatkowe Roberta Greszety, Rada Rodziców przy ZS nr 2 oraz Szkolny Klub Biegowy.
10. Różyńska Ewa  1g

Ponadto bieg ukończyły: Tłuścik Marta 1a, Słowińska Kamila 1a, Kowalczyk Angelika 3e, Kasperek Agnieszka 1a, Mierzejewska Agnieszka 1h, Grabowska Urszula 1a, Widomska Anna 2c, Szkutnik Iwona 2g, Milczach Mariola 2g, Zarzycka Karolina 1h, Jakubaszek Magdalena 3e, Zarzycka Monika 1h, Szafran Anna 1b, Mikita Kinga 1b, Resztak Karolina 1a, Szymańska Sylwia 2b, Cieślik Marlena 2b, Dudek Karolina 1a, Lipiec Mariola 1b, Cieślik Karolina 1b, Słowak Anita 1b, Pączek Ewa 2b, Siewierska Inga 2b. Bieg ukończyło 33 dziewcząt.

10. Zapalski Marcin 3h

Ponadto bieg ukończyli: Michalak Michał (1e), Wielgus Wojciech 2b, Serafin Paweł (1e), Wilk Maciej (1c), Bartkiewicz Łukasz (2d), Babisz Piotr (4 AT), Cebula Marcin (4 AT), Serwatka Dawid (1a), Typiak Marcin (1a), Kraiński Andrzej (1a), Bronisz Marcin (1a), Surowiec Michał (1c). Bieg ukończyło 22 chłopców.
W klasyfikacji drużynowej klas pierwsze miejsce zajęła klas 1a (punktowało dwie najlepsze dziewczęta i dwóch chłopców).