oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ Kontakt ˇ Rekrutacja 2019/2020Marzec 20 2019 14:22:26
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2010/2011 Wyniki sportowe
SPORT
Mamy się czym chwalić...  

 

3.02.2011 PG Nr 1 Kraśnik – Mistrzostwa Rejonu – Halowa piłka nożna

1. LO ONZ Biłgoraj

2. ZS NR 2 Kraśnik „Rey”

3. ZSR Potoczek

4. ZS Bychawa


DRUŻYNA W SKŁADZIE:

1. Polak Karol 2e

2. Rębiś Jan 1e

3. Koziarski Łukasz 3c

4. Pachuta Alan 4T

5. Żuber Patryk 2d

6. Rakwał Mateusz 3e

7. Gałat Łukasz 1h

8. Szostak Mateusz 1h

9. Bartnik Adrian 2d

10. Wolanin Maciej 1b

11. Jonas Rafał 1h

 

2.02.2011 Annopol Mistrzostwa Powiatu – Siatkówka

1. ZS Nr 2 Kraśnik „Rey”

2. ZS Nr 3 Kraśnik

3. Zs Nr 1 Kraśnik

4. ZS Annopol



SKŁAD DRUŻYNY:

1.       Kuźmicki Łukasz 3b

2.       Janowski Kornel 3e

3.       Rachoń Bartek 3d

4.       Siejewicz Maciej 3h

5.       Kraiński Andrzej 2d

6.       Kraiński Tomasz 2b

7.       Kochański Łukasz 3e

8.       Popławski Kamil 3e

9.       Widomski Wojtek 3e

10.   Pietroń Rafał 1c

 

29.11.2010 MOSIR Kraśnik Mistrzostwa Rejonu – sztafety pływackie 10x25m chłopców

 ZS Nr 2 Kraśnik „Rej” 1 miejsce


SKŁAD DRUŻYNY:

1.      Różyński Emil 3c

2.       Popławski Kamil 3e

3.       Siejewicz Maciej 3h

4.       Jarecki Wojtek 3h

5.       Janowski Kornel 3e

6.       Lodowski Adrian 3e

7.       Ćwikla Filim 2a

8.       Jankowski Bartek 2b

9.       Surdacki Jan 1d

10.   Stefaniak Maciej 1a

11.   Koba Mateusz 1a

12.   Wąsik Jakub 1h

 

A.W.

Rej
ECC


SKI - REY



 


Brązowa Tarcza dla Reja




Film "Łączy nas Rej"

 




 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


21858268 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion