oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ RODO ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ Kontakt ˇ Rekrutacja 2019/2020Czerwiec 16 2019 20:48:14
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2010/2011 Wyniki sportowe
SPORT

WYNIKI SPORTOWE 

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO DZIEWCZĄT W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

II miejsce w Licealiadzie Powiatowej

VI miejsce w Licealiadzie Rejonowej

 

Lista zawodniczek:

Aleksandra Boryca kl. 1c

Luiza Michalska kl. 1c

Paulina Pokora kl. 1c

Joanna Zaguła kl.1g

Magdalena Matyka kl. 2b

Magdalena Pele kl.2b

Karolina Gajewska kl. 3c

Karolina Mazik kl. 3c

Anna Widomska kl.3c

Ewelina Skórska kl. 2d

Agnieszka Mierzejewska kl. 2h

Marlena Ciba kl. 3d

Patrycja Bańka kl. 3g

Ewa Różyńska kl. 2e

Ewelina Cielepała kl. 3c

 

Opiekun Bożena Padała

 

 

 

TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNY

VI miejsce w Licealiadzie Powiatowej:

 

Łucja Jarzyna kl. 3b

                        Opiekun Bożena Padała

 

 

 

 

PŁYWANIE

I. SZTAFETA PŁYWACKA 10 x 25 m STYLEM DOWOLNYM

 

II miejsce w Licealiadzie Powiatowej

II miejsce w Licealiadzie Rejonowej

 

Lista zawodniczek:

Aleksandra Przywara kl. 3b

Inga Siewierska kl. 3b

Natalia Stopa kl. 3b

Sylwia Szymańska kl. 3b

Karolina Nowosad kl 3d

Aleksandra Stefaniak kl. 3d

Magdalena Adamczyk kl. 3h

Ewa Różyńska kl. 2e

Paulina Zapalska kl. 2b

Agata Mucha kl. 2a

Eliza Leszczyńska kl. 1g

Zuzanna Stola kl. 1g

 

 

II. PŁYWANIE INDYWIDUALNE

 

Licealiada Powiatowa

 

50m stylem dowolnym:

 

I miejsce - Ewa Różyńska kl. 2e

 

50m stylem grzbietowym:

 

I miejsce - Aleksandra Stefaniak kl. 3d

II miejsce - Magdalena Adamczyk kl. 3h

 

Licealiada Rejonowa

 

50m stylem dowolnym:

 

I miejsce - Ewa Różyńska kl. 2e

 

50m stylem grzbietowym

 

I miejsce - Aleksandra Stefaniak kl. 3d

 

 

 

Licealiada Wojewódzka

 

50m stylem dowolnym

 

IV miejsce - Ewa Różyńska kl. 2e

 

Opiekun Renata Stachyra

 

PIŁKA RĘCZNA

II miejsce w Licealiadzie Powiatowej

 

Lista zawodniczek :

Łucja Jarzyna kl. 3b

Urszula Grabowska kl. 2a

Ewa Jakubiec kl. 2b

Kinga Mikita kl. 2b

Anita Słowak kl. 2b

Anna Szafran kl. 2b

Sylwia Bryczek kl. 2c

Justyna Koziarska kl.2c

Weronika Partyka kl.2c

Beata Skóra kl. 2c

Katarzyna Wojciechowska kl. 2d

Iwona Zychowicz kl. 2d

Sylwia Brodacz kl. 2h

Magdalena Kania kl. 2h

Aleksandra Borycka kl. 1c

Gabriela Chmielarz kl. 1c

Katarzyna Szczekala kl. 1c

Aleksandra Woźniak kl. 1c

Justyna Wojciechowska kl. 1g

Magdalena Rząd kl. 1h

 

Opiekun Renata Stachyra


Rej
ECC



 


Brązowa Tarcza dla Reja




 



 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


22118110 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion