oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ KontaktStyczeń 17 2019 04:39:19
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2011/2012 Mistrzostwa Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt
SPORT

   Mistrzostwa Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt  


W dniu 29.09.2011r. na stadionie MOSiR w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt:

Zespół Szkół Nr 2 w Kraśniku zajął 3 miejsce drużynowo.

Uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w poszczególnych konkurencjach:

Bieg 100m

1. Chmielorz Gabriela - kl. 2c – 17.05
2. Garbacz Monika kl. - 2h – 15.50
3. Dziadura Agnieszka - kl. 1c – 17.06

Sztafeta 4x100m

1. Dziadura Agnieszka kl. 1h             
2. Chmielorz Gabriela - kl. 2c    65.12 – III miejsce
3. Garbacz Monika - kl. - 2h                    
4. Wiśniewska Sandra – kl. 1g            

Bieg 400m

1. Michalska Luiza – kl. 2c – 83.78
2. Magdziak Maria – kl. 1g – 79.88
3. Fota Anna – kl. 2c – 81.37

Bieg 800m

1. Pelc Magdalena – kl. 3b – 3.02
2. Warda Barbara – kl. 3b -    -----

Skok w dal

1. Michalczyk Dominika – kl. 1g – 3.73 – III miejsce
2. Niezgoda Aleksandra – kl. 1g – 3.68

Pchnięcie kulą

1. Kowalska Klaudia – kl. 3b – 6.90
2. Pietras Ilona – kl. 3e – 7.35 – II miejsce
3. Pelc Paulina – kl. 1aT – 7.84 – II miejsce

Opiekun mgr Jolanta Łapa









Rej
ECC

STUDNIÓWKA 2019


SKI - REY



 


Brązowa Tarcza dla Reja




Film "Łączy nas Rej"

 




 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


21657468 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion