oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ KontaktStyczeń 19 2019 00:40:35
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2008/2009 Zawody pływackie
SPORT

23 LISTOPADA 2008r. - Wygrana w pływaniu!
 
W dniu 18 listopada 2008r. na basenie MOSiR w Kraśniku zostały rozegrane zawody pływackie na szczeblu powiatowym.
Nasze szkolne sztafety pływackie, której opiekunami są: mgr Renata Stachyra (dziewczęta) oraz mgr Andrzej Wic (chłopcy), zdobyły MISTRZOSTWO POWIATU, na dystansie 10x25m. GRATULUJEMY!!! Życzymy również udanych startów na zawodach rejonowych....

Oprócz sztafet, mieliśmy również reprezentantów, którzy startowali indywidualnie.

Oto wyniki chłopców:
50m stylem klasycznym:
1. Młodzianowski Emil 38.62
2. Leszczyński Damian 40.38
3. Knyś Andrzej 44.28

50m stylem grzbietowym:
1. Różyński Maciej 30.95
2. Siejewicz  Maciej 33.55
3. Różyński Emil 37.47

50m stylem dowolnym:
1. Białek Adrian 28.42
2. Jarecki Wojciech 28.82
3. Janowski Kornel 28.85

Wyniki dziewcząt:
50m stylem klasycznym
1. Kurzyna Nina
2. Szymańska Sylwia
3. Bańka Elżbieta

50m stylem grzbietowym
1. Ćwikła Barbara
2. Stefaniak Aleksandra
3. Przywara Aleksandra

Gratulujemy wyników i czekamy na więcej...

A.Ł.

Komentarze
sorand - listopad 23 2008 20:05:26
UWAGA!
News został opublikowany na podstawie otrzymanych informacji od nauczyciela w-f.
Niestety nie otrzymałem żadnych informacji od nauczycielki, która prowadzi drużynę żeńską i nie mogłem umieścić informacji.
Jak tylko dotrą do nas wiadomości od nauczyciela niezwłocznie opublikujemy dane.
A.Ł.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Rej
ECC

STUDNIÓWKA 2019


SKI - REY



 


Brązowa Tarcza dla Reja




Film "Łączy nas Rej"

 




 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


21672614 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion