oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ Kontakt ˇ Rekrutacja 2019/2020Marzec 20 2019 14:04:29
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2013/2014 Podsumowanie sportowe I semestr
SPORT

Podsumowanie sportowe za I semestr.

Udział uczniów w zawodach sportowych (Licealiada) I semestr 2013/2014r.

Gratulujemy sukcesów naszym sportowcom!


 

POWIAT

REJON

WOJEWÓDZTWO

1.Liga La.

Dziewczęta III m.

 

 

Chłopcy II m.

IV miejsce

 

2.Sztafetowe biegi przełajowe

Dziewczęta III m.

 

 

Chłopcy II m.

IV miejsce

 

3.Pływanie 10x25m.

Dziewczęta I m.

II miejsce

XII miejsce

Chłopcy I m.

I miejsce

VII miejsce

4.Piłka ręczna

Dziewczęta III m.

 

 

Chłopcy III m.

 

 

5.Siatkówka

Dziewczęta II m.

 

 

Chłopcy I m.

Awans

 

6.Halowa piłka nożna

Chłopcy III m.

 

 

7.Tenis stołowy (drużynowy)

Dziewczęta I m.

Awans

 

Chłopcy III m.

 

 

8.Tenis stołowy indywidualny

Adriana Lipińska VI m.

IX miejsce

 

Agnieszka Piotrkowska

VII m.

 

 

Kacper Madras VII m.

 

 

 

Dominika Rzęsa

II miejsce

XII miejsce

 

Wioleta Wojtaszek

IV miejsce

XVII miejsce

 

Marcin Kozłowski III miejsce

XVII miejsce


Rej
ECC


SKI - REY



 


Brązowa Tarcza dla Reja




Film "Łączy nas Rej"

 




 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


21858203 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion