oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ RODO ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ Kontakt ˇ Rekrutacja 2019/2020Czerwiec 16 2019 11:29:12
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"


KONKURS WIEDZY

O KRAJACH

NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2015/2016 Mistrzostwa Powiatu w Lidze LA Chłopców
SPORTMistrzostwa Powiatu w Lidze LA Chłopców

25.09.2015r. odbyły się w Kraśniku Mistrzostwa Powiatu w Lidze LA Chłopców. Zespół Szkół Nr 2 zajął drużynowo II miejsce zdobywając awans do mistrzostw rejonu, które odbędą się w Biłgoraju 01.10.2015r.

 

Wyniki naszych uczniów:

 

100m

Kozłowski Marcin

3a

12,08s

 

Dąbrowski Bartłomiej

1c

13,02s

 

Gac Karol

2a

12,74s

400m

Pasztaleniec Jakub

2g

59,10s

 

Guściora Damian

2e

59,76s

 

Surdacki Marcin

3a

58,80s

1500m

Hyjek Mateusz

3a

5,15,00s

 

Zarzeczny Dawid

2b

5,31,80s

Skok w dal

Wrona Przemysław

1d

5,15m

 

Rola Jakub

2e

5.28m

kula 5 kg

Piekarz Mateusz

3g

10,71m

 

Majewski Kamil

4AT

10,15m

 

Gołoś Sebastian

4AT

10,07m

sztafeta 4x100m

Kozłowski Marcin

Gac Karol

Dąbrowski Bartłomiej Wrona Przemysław

3a

3a

1c

1d

52,30s

 

Ogólna liczba punktów zdobyta przez drużynę 901.

 

Opiekun: Piotr Biały

 

Rej
ECC



 


Brązowa Tarcza dla Reja




 



 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


22117531 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion