oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ CKE ˇ MEN ˇ Egzamin zawodowy ˇ Matematyka ˇ Informatyka ˇ Ubezpieczenie ˇ KontaktStyczeń 19 2019 01:52:32
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów
Nowa strona 1

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN


KONKURS KRAJOZNAWCZY

"MOJA POLSKA"

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

2015/2016 Mistrzostwa Rejonu w Lidze LA Chłopców
SPORT

Mistrzostwa Rejonu w Lidze LA Chłopców


01.10.2015r. odbyły się w Biłgoraju Mistrzostwa Rejonu w Lidze LA Chłopców. Zespół Szkół Nr 2 zajął drużynowo IV miejsce.

Wyniki naszych uczniów:

 

100m

Kozioł Wojciech

3c

12,33s

 

Dąbrowski Bartłomiej

1c

12,65s

 

Niezabitowski Karol

4AT

12,75s

400m

Pasztaleniec Jakub

2g

57,82s

 

Mazur Robert

3f

61,39s

 

Gajewski Jakub

1g

61,23s

 

Gęsina Filip

3e

59,14s

1500m

Pluder Albert

1g

5,12,80s

 

Zarzeczny Dawid

2b

5,33,68s

 

Maj Arkadiusz

1g

5,13,00s

Skok w dal

Wrona Przemysław

1d

5,33m

 

Czopek Szymon

1e

5.00m

 

Niewiadomski Krystian

4AT

4,61m

kula 5 kg

Piekarz Mateusz

3g

9,72m

 

Majewski Kamil

4AT

8,38m

 

Gołoś Sebastian

4AT

10,23m

sztafeta 4x100m

Kozioł Wojciech

Niezabitowski Karol

Dąbrowski Bartłomiej

Wrona Przemysław

3c

4AT

1c

1d

49,29s

 

Ogólna liczba punktów zdobyta przez drużynę 938.

 

Opiekun: Piotr Biały


 

 

Rej
ECC

STUDNIÓWKA 2019


SKI - REY



 


Brązowa Tarcza dla Reja




Film "Łączy nas Rej"

 




 



 

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


21673456 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion