2017/2018 Wyniki etapu szkolnego III Powiatowego Konkursu Biochemicznego
Dodane przez admin dnia Marzec 11 2018 15:39:42
  Etap szkolny II Powiatowego Konkursu Biochemicznego odbył się 15 lutego 2018r. Etap powiatowy odbędzie się 9 kwietnia 2018r. o godz. 10.30 w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku.  Do etapu finałowego zakwalifikowało się 25  uczniów...



Rozszerzona zawartość newsa

            Etap szkolny II Powiatowego Konkursu Biochemicznego odbył się 15 lutego 2018r. Etap powiatowy odbędzie się 9 kwietnia 2018r. o godz. 10.30 w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku.  Do etapu finałowego zakwalifikowało się 25  uczniów.

 


 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa szkoły

Opiekun

1.

Starek Przemysław

Publiczne Gimnazjum w Wólce Gościeradowskiej

p.Marzena Sidorowska

p.Anna Trancygier

2.

Janiec Wiktoria

Publiczne Gimnazjum w Wólce Gościeradowskiej

p.Marzena Sidorowska

p.Anna Trancygier

3.

Kiliańska Alicja

Publiczne Gimnazjum w Wólce Gościeradowskiej

p.Marzena Sidorowska

p.Anna Trancygier

4.

Goleń Jakub

Zespół Szkół im.

J. Wierzchowskiej

W Liśniku Dużym

 

p.Katarzyna Anzlik

5.

Strawa Maja

Społeczne Gimnazjum

im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku

p. Magdalena Miazga

p.Anna Kuźmicka

6.

Wronka Martyna

Społeczne Gimnazjum

im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku

p. Magdalena Miazga

p.Anna Kuźmicka

7.

Skrzypek Szymon

Społeczne Gimnazjum

im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku

p. Magdalena Miazga

p.Anna Kuźmicka

8.

Stanisławek Gabriela

Społeczne Gimnazjum

im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku

p. Magdalena Miazga

p.Anna Kuźmicka

9.

Małyszek Filip

Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku

p.Iwona Kardyś

p.Sylwia Kwietniewska

10.

Ciepła Wiktoria

Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku

p.Iwona Kardyś

p.Sylwia Kwietniewska

11.

Krakowiak Anna

Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku

p.Iwona Kardyś

p.Sylwia Kwietniewska

12.

Kijewski Krzysztof

Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku

p.Iwona Kardyś

p.Sylwia Kwietniewska

13.

Herbet Maksymilian

Gimnazjum nr 2 w Kraśniku

p.Elżbieta Wójcik

p.Żanetta Matwiejczuk

14.

Skrobucha Michał

Gimnazjum nr 2 w Kraśniku

p.Elżbieta Wójcik

p.Żanetta Matwiejczuk

15.

Dudzik Kacper

Gimnazjum nr 2 w Kraśniku

p.Elżbieta Wójcik

p.Żanetta Matwiejczuk

16.

Ślusarz Zuzanna

Gimnazjum nr 2 w Kraśniku

p.Elżbieta Wójcik

p.Żanetta Matwiejczuk

17.

Domański Marcel

Gimnazjum nr 2 w Kraśniku

p.Elżbieta Wójcik

p.Żanetta Matwiejczuk

18.

Ziółkowska Elżbieta

Publiczne Gimnazjum w Stróży

p. Agnieszka Biegaj

p. Beata Latos

19.

Pyzik Dawid

Publiczne Gimnazjum w Stróży

p. Agnieszka Biegaj

p. Beata Latos

20.

Romański Karol

Publiczne Gimnazjum w Stróży

 p. Agnieszka Biegaj

 p. Beata Latos

21.

Nawrocki Łukasz

Publiczne Gimnazjum w Stróży

 p. Agnieszka Biegaj

 p. Beata Latos

22.

Król Damian

Publiczne Gimnazjum w Stróży

 p. Agnieszka Biegaj

 p. Beata Latos

23.

Piechota Zuzanna

Publiczne Gimnazjum w Zakrzówku

 p. Małgorzata Janik

24.

Namysło Monika

Publiczne Gimnazjum w Zakrzówku

 p. Małgorzata Janik

25.

Kołtun Mikołaj

Publiczne Gimnazjum w Zakrzówku

 p. Małgorzata Janik