oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ CKE ˇ MEN ˇ Informatyka ˇ Matematyka ˇ Zajęcia dodatkowe ˇ Egzamin zawodowy ˇ Rekrutacja 2017/2018 ˇ Ubezpieczenie ˇ KontaktPaździernik 24 2017 02:28:02
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

Kadra w historii

Adamiak Andrzej - nauczyciel geografii, doradca metodyczny
Adamiak Władysław + - nauczyciel wychowania muzycznego

Anders-Duda Dorota - bibliotekarka
Arent Marta - nauczyciel plastyki i reklamy
Balawender Sabina - nauczyciel j. polskiego, bibliotekarka
Barcikowska Aniela + - nauczyciel j. polskiego
Biały Piotr – nauczyciel wychowania fizycznego
Bidiuk Jerzy - opiekun zespołu muzycznego

Biegaj Agnieszka – nauczyciel wych. w internacie
Bieleń Elżbieta - nauczyciel wychowania muzycznego
Biernacki Leon - nauczyciel wychowania fizycznego
Bijak Lidia - nauczyciel biologii
Bińczak Elżbieta - nauczyciel j. angielskiego
Biskup Stanisław - nauczyciel wychowania fizycznego
Biszczanik Jan + - nauczyciel fizyki i astronomii od 1978r. wicedyrektor Zespołu

Bochniak Dariusz - nauczyciel muzyki

Boroń Jolanta - nauczyciel j. polskiego

Bosowska Elżbieta - wychowawca w internacie
Bownik Andrzej - nauczyciel j. niemieckiego
Brogowska Krystyna - nauczyciel j. polskiego
Brogowski Edward - nauczyciel j. niemieckiego
Brzuszek Piotr - nauczyciel wychowania technicznego
Chabska Anna - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Chodorowska-Antoń Elżbieta nauczyciel chemii
Choroszy Eliasz - nauczyciel fizyki, astronomii i j. łacińskiego
Choroszy Halina - nauczyciel fizyki i astronomii

Cios Maria - nauczyciel geografii
Cybulak Henryk - nauczyciel matematyki
Czerwińska Genowefa - nauczyciel geografii  

Czubińska Małgorzata -  nauczyciel historii i wosu
Czubiński Krzysztof - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Dąbrowska Genowefa + - nauczyciel historii i j. łacińskiego
Dec Ewa - nauczyciel fizyki i astronomii
Denisiuk Katarzyna + - nauczyciel j. rosyjskiego
Depta Mariusz - nauczyciel matematyki i informatyki
Depta-Szubartowska Alina - nauczyciel biologii
Dobrzański Eligiusz - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Dowgiałowicz Iwona - nauczyciel j. niemieckiego
Drabent Wiesław - nauczyciel matematyki, dyr. (1982 - 1985), wicedyrektor (1976 - 1978)
Drop Anna - nauczyciel j. niemieckiego
Dudziak Irena - nauczyciel j. polskiego
Dudziak Zofia - nauczyciel matematyki
Dudzińska Irena - nauczyciel j. polskiego
Dwormcka Maria - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych

Dzik Michał - nauczyciel wiedzy o kulturze
Dzikowska-Rucka Urszula – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Dziurda Anna - nauczyciel j. polskiego
Dziurda-Dziechciarz Monika – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Fila Elżbieta - nauczyciel biologii, wych. w internacie
Filipczak Czesław - nauczyciel matematyki
Filus Bronisław + -nauczyciel j. niemieckiego i j.łacińskiego
Filus Stanisława - nauczyciel j. niemieckiego
Fiuk Leokadia - nauczyciel wychowania technicznego
Flis Zygmunt -nauczyciel matematyki
Frużyńska Lucyna - nauczyciel j. niemieckiego
Furdal Teresa - nauczyciel przysposobienia obronnego i wych. fiz.
Galczak Witold - nauczyciel historii i przysposobienia obronnego
Gąska Kazimierz - nauczyciel j. polskiego, w latach 1976-1980, 1981-1987 wicedyr. Zespołu
Giżka Jan - nauczyciel j. angielskiego

Goleń Anna – nauczyciel j. niemieckiego
Grabka-Prószkowska Grażyna – nauczyciel przysposobienie obronnego
Grębski Tomasz - nauczyciel matematyki
Grochola Barbara - nanczyciel j. rosyjskiego, bibliotekarka
Gryszeta Jan + - nauczyciel matematyki, w latach (1954-1955) wicedyrektor szkoły
Gryta Anna - nauczyciel biologii
Gryta Waldemar - nauczyciel pedagogiki i psychologii, od 1997 kierownik internatu
Grząśko-Szczerepa Małgorzata - nauczyciel j. angielskiego

Hernik-Gnaś Beata - j. niemiecki
Hewrylak Zdzisław - nauczyciel biologii
Iracki Czesław - nauczyciel wychowania technicznego

Irnicka-Ryczek Leontyna
Iwanowicz Jerzy + - nauczyciel j. niemieckiego
Iwańska Janina - nauczyciel j. niemieckiego
Jabłońska Zofia - nauczyciel j. rosyjskiego
Jach-Zdyb Grażyna - nauczyciel geografii
Jach Ireneusz - nauczyciel elementów prawa
Jach Mariusz - nauczyciel historii
Jagiełło Sabina - nauczyciel j. polskiego, w latach 1991-2000 dyrektor Zespołu
Janczarek-Brogowska Krystyna – nauczyciel j. polskiego
Janowska (Pazdan) Iwona - nauczyciel j. polskiego
Janowski Jarosław - nauczyciel wychowania fizycznego
Jarecka Anna - nauczyciel pedagogiki i psychologii, pedagog szkolny
Jarosz Marta - nauczyciel j. polskiego, bibliotekarka
Jeż Andrzej - kierownik świetlicy
Jurak Zofia - nauczyciel historii
Kalata Józef- nauczyciel j. angielskiego
Kalinowska-Oświecińska Stanisława – nauczyciel j. polskiego

Kania Agnieszka - j. angielski

Kania Anna - nauczyciel religii

Kapica Jacek – nauczyciel geografii
Kapica Maria - nauczyciel matematyki

Kapuściński Kamil -  nauczyciel po

Kazula-Kiljanek Benedykta -  nauczyciel chemii, fizyki, informatyki

Kaźmierak Zbigniew -  nauczyciel  wiedzy o kulturze

Kozłowska Anna -  j. polski

Kremlaś Katarzyna -  nauczyciel wosu i historii
Kasperski Stanisław - nauczyciel j. polskiego
Kieruczenko Teodozja + - nauczyciel j. polskiego
Knyś Stanisława - nauczyciel geografii i astronomii
Kołczewska Maria - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Kotula Agata - nauczyciel j. angielskiego i religii
Kotula Katarzyna - nauczyciel j. angielskiego
Kowalik Adela - nauczyciel plastyki
Kozak Zygmunt - nauczyciel j. polskiego
Kraciuk Czesław - nauczyciel wychowania fizycznego
Krupka Romuald - nauczyciel wychowania fizycznego
Kruszyńska Barbara - nauczyciel j. polskiego
Kruszyński Roman + - nauczyciel wychowania fizycznego

Krzemińska Maria – nauczyciel matematyki
Krzęcijewska Grażyna - nauczyciel wychowania muzycznego, wychowawca świetlicy
Kubiak-Maj Agata – nauczyciel plastyki
Kucia Jerzy - nauczyciel wychowania technicznego i przysposobienia obronnego
Kupczyk Halina - nauczyciel j. rosyjskiego
Kuraczek Helena + - wychowawca internatu
Kuśmiderskt Tadeusz + - nauczyciel j. rosyjskiego, w latach 1951-1954 dyr. szk. w okresie urzędowskim
Leziak Jerzy - nauczyciel historii

Lizinkiewicz-Pierz Ewa - nauczyciel j. polskiego
Łapa Jolanta - nauczyciel wychowania fizycznego
Łączna Grażyna - nauczyciel j. rosyjskiego
Łukasik Andrzej – nauczyciel informatyki
Łyp Stanisław - nauczyciel historii, w latach 1980-2000 wicedyrektor Zespołu, w latach 2000-2006 dyrektor Zespołu
Maj Wojciech + - nauczyciel wychowania plastycznego i technicznego
Majewicz-Wojciechowska Iwona - nauczyciel geografii
Majewska-Ul Władysława - nauczyciel chemii, w latach 1987-1990 wicedyrektor Zespołu
Malarczyk Kazimierz - nauczyciel matematyki
Marcinkowska Anna - nauczyciel j. polskiego, od 2000 wicedyrektor Zespołu
Marcinkowska Iwona - nauczyciel j. polskiego
Marcinkowski Andrzej + - nauczyciel plastyki
Mateja Jan + - nauczyciel matematyki

Matuszkiewicz Marzena - pedagog
Michałowska Alicja - nauczyciel j. angielskiego
Miller Zofia - nauczyciel geografii
Niewczas (Wołosz) Teresa - nauczyciel historii
Niezabitowska Ewa - nauczyciel matematyki i informatyki
Nosek-Owczarek Maryla - nauczyciel j. niemieckiego i pisania na maszynie
Nowosad Janina - nauczyciel biologii, bibliotekarka
Nowosad Ryszard - nauczyciel historii, w latach 1986-1991 dyrektor Zespołu
Obara-Siedlecka Maryla - nauczyciel wychowania fizycznego

Olszówka Alina – nauczyciel j. łacińskiego

Oszust Iwona – nauczyciel historii
Padała Bożena - nauczyciel wychowania fizycznego
Pałys Jan - nauczyciel wychowania technicznego
Paniak Janina - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Parczyński Bogusław - nauczyciel wychowania technicznego
Pawłowska Mirosława - nauczyciel wychowania fizycznego
Pawłowski Z. - nauczyciel wychowania fizycznego
Pernak Tadeusz - nauczyciel biologii i wychowania fizycznego  
Pęcak Maria - nauczyciel chemii
Pędziwiatr Anna - nauczyciel j. angielskiego
Pękała - nauczyciel chemii  
Piątek-Pastucha Weronika - nauczyciel j. polskiego
Pielaszkiewicz Anna - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Pikula Tadeusz. - nauczyciel fizyki i astronomii
Piotrowska - Goleń Alina - nauczyciel matematyki i informatyki
Piotrowska Alina - nauczyciel j. łacińskiego
Piotrowski Ryszard - nauczyciel przysposobienia obronnego

Piórkowski Ryszard - nauczyciel matematyki, wicedyrektor od 2005
Płecha Mariusz - nauczyciel fizyki i astronomii i informatyki, od 2000 wicedyrektor
Podgórska Daniela - nauczyciel j. polskiego
Polkowska Małgorzata - nauczyciel historii
Polkowski Wojciech +- nauczyciel wychowania fizycznego

Posyniak Grzegorz – nauczyciel informatyki
Przybylska Helena + - nauczyciel j. polskiego
Przybylski Marian + - nauczyciel wych. muzycznego, plastycznego i technicznego, wicedyrektor w latach 1955 - 1957
Pulnicka Wanda - nauczyciel fizyki i matematyki

Pyzik Mirosław – nauczyciel fizyki
Rej Ewa - nauczyciel j. niemieckiego
Rosińska Joanna - nauczyciel j. angielskiego

Różyńska-Żywot Iwona - nauczyciel j. polskiego
Rubaj Tadeusz + - nauczyciel j. angielskiego i niemieckiego
Rybak-Skomra Stanisława - nauczyciel przysposobienia obronnego
Ryczek Feliks + - nauczyciel geografii i astronomii

Rząd Katarzyna – nauczciel wych. w internacie
Sala Zofia - nauczyciel j. rosyjskiego
Salecka Renata - nauczyciel j. angielskiego
Salecki Włodzimierz - nauczyciel j. angielskiego
Siewielec Urszula - nauczyciel chemii, wychowawca internatu  
Skowronek Elżbieta - nauczyciel fizyki i astronomii
Smolińska Zofia - nauczyciel j. rosyjskiego
Sobaszek Zbigniew - nauczyciel wychowania fizycznego
Solecki Jerzy -nauczyciel wychowania fizycznego

Sosnówka Anna – nauczyciel wiedzy o kulturze
Sosnówka-Pawłowicz Ilona – nauczyciel chemii

Spyra Małgorzata - nauczyciel j. angielskiego
Stachura Agnieszka - nauczyciel matematyki
Stachura Stanisław + - nauczyciel chemii, pierwszy dyr.(1954-1955) i (1965 – 1972); wicedyrektor
Stachura Stanisław jun. + - nauczyciel fizyki
Stachyra Renata - nauczyciel wychowania fizycznego
Steć Maria Danuta + - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Straszewska Elżbieta - nauczyciel j. polskiego
Strzyż Robert - nauczyciel wychowania technicznego, matematyki, przysposobienia obronnego
Surowiec Modest + - nauczyciel wych. muzycznego
Szamreta Benigna - nauczyciel j. angielskiego
Szczepaniak Jan + - nauczyciel historii, przysp. obronnego, w latach 1957-1964 wicedyrektor-szkoły
Szczepaniak Teresa - nauczyciel biologii i wychowania fizycznego
Szewczyk Krystyna - nauczyciel chemii
Szubartowska Alicja – nauczyciel religii
Szubstarska Maria + - nauczyciel j. łacińskiego

Szumny Waldemar – nauczyciel matematyki
Szymańska Stanisława + - nauczyciel historii
Śledziewski Sylwester - nauczyciel wychowania technicznego, w latach 1974-1997 kierownik internatu
Świca Władysława - nauczyciel j. niemieckiego
Talik Waldemar - nauczyciel j. niemieckiego
Tęsna Maria - nauczyciel historii
Trancygier Anna - nauczyciel biologii

Wawerek-Liwak Anna – nauczyciel j.angielskiego
Wasiak Z. - nauczyciel j.rosyjskiego i historii
Wąsik Janusz - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
Wesołowski Bartosz – opiekun koła informatycznego
Węgrzyn Małgorzata - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych, bibliotekarka
Wic Andrzej - nauczyciel wychowania fizycznego
Wiech Ewa - nauczyciel j. angielskiego
Wiosło Elżbieta - nauczyciel wychowania fizycznego

Woch Andrzej – nauczyciel informatyki

Wojtak Anna – nauczyciel fizyki
Wojtak Janusz - nauczyciel fizyki
Wojtanowska Irena Halina - nauczyciel wychowania fizycznego
Woźna Stanisława - nauczyciel j. polskiego
Wójcik Marek - nauczyciel wychowania technicznego
Wójtowicz Anna Józefa - nauczyciel przedmiotów zawodowych
Wójtowicz-Chołody Anna -nauczyciel j niemieckiego

Wójtowicz Paulina - poedagog
Wrona Zofia - wychowawczyni internatu
Wróblewska Anna - nauczyciel pdż
Wróblewski Marek - nauczyciel informatyki
Wysocka Maria - nauczyciel j. rosyjskiego
Zakrzewski L. - nauczyciel j. angielskiego
Zalewska-Cieśla Alina - nauczyciel j. polskiego i bibliotekarka

Zalewska Katarzyna – nauczyciel j. angielskiego
Zalewski Mieczysław + - nauczyciel chemii, w latach 1956-1982 dyrektor szkoły

Zapalska Edyta – nauczyciel j. rosyjskiego
Zapalska-Dolecka Elżbieta - nauczyciel j. polskiego
Zapart Ewa - wychowawczyni internatu
Zatwarnicki Eugeniusz + - nauczyciel biologii
Ząbroń-Kamola Alicja - nauczyciel historii
Zieliński Piotr - nauczyciel wych. technicznego
Żenni Piotr - nauczyciel j angielskiego

Żukowska Anna - nauczyciel wych. plastycznego

 
Księża:
Boryca Edmund
Brodaczewsk Krzysztof

Ćwik Jerzy
Dudziński Andrzej
Gołębiowski Stanisław +

Jabłoński Jerzy
Juźko Andrzej
Kopa Zygmunt Jerzy +
Luchowski Jan

Marczewski Wojciech

Musiał Grzegorz

Nizio Łukasz

Ogorzałek Grzegorz
Pietrzniak Krzysztof
Piłat Konrad
Rybak Lech

Siekierka Piotr
Szczur Piotr
Śniadkowski Mariusz
Traczykiewicz Tomasz

Wiracki Piotr

Wójcik Krzysztof
Zasada Wojciech

Rej
ECC


 




PODRĘCZNIKI

na rok 2017/2018


Film promujący

 


Brązowa Tarcza dla Reja




 


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


20207329 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion