oben links oben rechts
left border
e-Dziennik ˇ Plan lekcji ˇ SZUKAJ ˇ Strona Główna ˇ CKE ˇ MEN ˇ Informatyka ˇ Matematyka ˇ Zajęcia dodatkowe ˇ Egzamin zawodowy ˇ Rekrutacja 2017/2018 ˇ Ubezpieczenie ˇ KontaktPaździernik 24 2017 03:55:20
Nawigacja
HISTORIA SZKOŁY

ORGANY SZKOŁY

INTERNAT

BIBLIOTEKA

DOKUMENTACJA

FILMY O SZKOLE

MEDIA O NAS

PORTAL FILMOWY

GALERIA ZDJĘĆ

Z ŻYCIA SZKOŁY

SPORT W REJU

KONKURSY

OLIMPIJCZYCY REJA

STYPENDYŚCI REJA

ZŁOTE PIÓRA REJA

MATURA

DLA KANDYDATÓW

ZAMÓWIENIA PUB.

JUBILEUSZE

INFO O STRONIE

Konkursy dla gimnazjalistów

KONKURS MATEMATYCZNY

"KALEJDOSKOP W REJU"


KONKURS RECYTATORSKI

"MYŚLĄC OJCZYZNA"


KONKURS WIEDZY

O MONTE CASSINO


KONKURS BIOCHEMICZNY


KONKURS GEOGRAFICZNY

MAPA BEZ TAJEMNIC


KONKURS J.ANGIELSKIEGO

ENGLISH IS FUN

REJ NA FACEBOOK'u

PROJEKTY UNIJNE


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni!


• Jesteśmy wyjątkowi - jesteśmy zdolni! Drugie pokolenie


• Pracownie komputerowe


• Wiedza gwarancją sukcesu


• Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne


• Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości


• e-Fizyka Multimedialne środowisko nauczania fizyki


• Business English - Młodzi przedsiębiorcy na start


Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży (Erasmus+)


• Podniesienie kompetencji uczniów i uczennic z zakresu filozofii i logiki nieformalnej II

Stypendyści 2014
Nowa strona 2 Nowa strona 2

STYPENDYŚCI 2014

 

29 września 2014 182 uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Kraśnicki odebrało stypendia Starosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia w nauce.

Najliczniejszą grupę ze 182 stypendystów stanowili uczniowie naszej szkoły - 93 stypendystów!. Gratulujemy!
„W poniedziałek  29 września 2014 r. o godzinie 16.30 w Zespole Szkół Nr 1 w Kraśniku  odbyła się IX edycja wręczenia stypendiów Starosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia w nauce uzyskane przez uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Kraśnicki w roku szkolnym 2013/2014.
Na uroczystości obecni byli m.in.: p. Andrzej Maj – Starosta Kraśnicki, dr Jarosław Czerw – Wicestarosta Kraśnicki, p. Krzysztof Babisz – Lubelski Kurator Oświaty, członkowie Zarządu Powiatu w Kraśniku: p. Agnieszka Orzeł – Depta,  p. Stefan Stachula i p. Tadeusz Wojtak, dyrektorzy, wychowawcy i rodzice nagrodzonych uczniów.
182 uczniów odebrało z rąk p. Andrzeja Maja oraz p. dr Jarosława Czerwa stypendia  Starosty Kraśnickiego oraz podziękowania za wybitne osiągnięcia w nauce. Rodzice oraz wychowawcy nagrodzonych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Imprezę uświetnił występ p. Eweliny Olszówki -  nauczyciela Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku i Anny Pokora – uczennicy Zespołu Szkół  Nr 1 w Kraśniku"
(źródło: www.powiatkrasnicki.pl)

Poniżej lista naszych Stypendystów:
 
  1.   Grębska Aleksandra
  2.   Ufniarz Kornelia
  3.   Golińska Anna
  4.   Grzesik Magdalena
  5.   Koszałka Agnieszka Barbara
  6.   Kowalczyk Karolina
  7.   Kuźma Monika
  8.   Maj Kinga
  9.   Piotrowski Michał
  10.   Sakwa Maciej
  11.   Sawczuk Tomasz
  12.   Szymanek Michał
  13.   Wójtowicz Michał Józef
  14.   Bis Karol
  15.   Chmura Maja Natalia
  16.   Długosz Wojciech
  17.   Duda Damian
  18.   Dudziak Mateusz
  19.   Dydo Paulina
  20.   Kosikowska Agnieszka
  21.   Kuźma Wiesław
  22.   Kwiatek Małgorzata
  23.   Michałek Monika
  24.   Madras Kacper
  25.   Małyszek Maciej Mikołaj
  26.   Pałka Bartłomiej
  27.   Skupińska Olga Weronika
  28.   Ufniarz Aleksandra
  29.   Wnuk Justyna Jolanta
  30.   Wójcik Ewa Natalia
  31.   Żak Jarosław
  32.   Basiakowski Jakub
  33.   Bijak Karolina
  34.   Burda Ilona
  35.   Ciastek Aleksandra
  36.   Ćwik Dominika
  37.   Chabior Damian
  38.   Ćwiek Karolina
  39.   Furmańczuk Oskar
  40.   Duda Klaudiusz
  41.   Gryta Patrycja
  42.   Grabowski Jan Jakub
  43.   Gąciarz Patryk Paweł
  44.   Goch Paweł
  45.   Iskra Piotr
  46.   Kloc Grzegorz
  47.   Kołodziejczyk Mateusz
  48.   Kondracki Szymon Tomasz
  49.   Kosiński Radosław
  50.   Kapuścińska Wiktoria
  51.   Kołodziej Damian
  52.   Kudła Aleksandra Maria
  53.   Kuśmierz Małgorzata
  54.   Krzysztoń Klaudia
  55.   Leśniak Mateusz
  56.   Mazur Michał
  57.   Markiewicz Karol
  58.   Markiewicz Mateusz
  59.   Naborczyk Anna
  60.   Niezgoda Aleksandra
  61.   Nowicki Karol
  62.   Ogledziński Mateusz
  63.   Oklecińska Łucja
  64.   Pelc Paulina
  65.   Pietrzyk Hubert
  66.   Posuniak Damian
  67.   Rębiś Zuzanna
  68.   Rzęsa Dominika
  69.   Rzęsa Patrycja
  70.   Rolla Kamil Mikołaj
  71.   Rutkowska Agnieszka
  72.   Rzęsa Żaneta
  73.   Saj Mikołaj
  74.   Słotwiński Paweł
  75.   Saluter Nina
  76.   Siewierska Marlena
  77.   Sikora Katarzyna
  78.   Sokół Tomasz
  79.   Stępień Adam
  80.   Ślusarz Nikoletta Halina
  81.   Szymona Alexander
  82.   Tłuścik Małgorzata
  83.   Tokarczyk Anna
  84.   Toporowska Joanna
  85.   Tokarczyk Paweł
  86.   Węgrzyn Patrycja
  87.   Widomski Dawid
  88.   Wereska Renata
  89.   Wilk Anna
  90.   Woch Julia Katarzyna
  91.   Wójtowicz Mateusz
  92.   Zdyb Dominika
  93.   Żelazny Przemysław


foto: Andrzej Łukasik

Rej
ECC


 




PODRĘCZNIKI

na rok 2017/2018


Film promujący

 


Brązowa Tarcza dla Reja




 


WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
right border
unten links unten rechts


20207597 Unikalnych wizyt

Copyright * 2017 by TG Rey and php-fusion