W dniu 19.09.2022 r. odbyła się wycieczka do Lublina w ramach „Salonu maturzystów” na Uniwersytet Przyrodniczy- Katedra Ekonomii i Agrobiznesu.

Wzięli w niej udział uczniowie z klas 1AT i 4 ATP (47 osób). Uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w tym z ofertą edukacyjną wydziału. Uczestniczyli w dwóch wykładach dotyczących m.in. tematyki ekonomicznej związanej z marketingiem i rachunkowością.

Opiekę w czasie wyjazdu sprawowali następujący nauczyciele: p. Monika Ciastek, p. Mariusz Jach i p. Janusz Wąsik. Z ramienia Katedry Ekonomii i Agrobiznesu wycieczkę koordynowała p. prof. Anna Nowak, która również zorganizowała cykl wykładów. Zajęcia dla naszych uczniów prowadzili: p. dr. Anna Kobiałka i p. dr Paweł Janulewicz. Wycieczka była wstępem do współpracy z tym wydziałem.

Opracowali: M. Jach i J. Wąsik