Spotkanie z Panem Jakubem Wiśniewskim- Zastępcą Prezesa Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku w ramach programu Bakcyl.

W dniu 19.12.2022 r. uczniowie z klasy 1AT Technikum Ekonomicznego oraz 2b Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku uczestniczyli w lekcji „Moje finanse, myślę przedsiębiorczo” prowadzonej przez Pana Jakuba Wiśniewskiego - Zastępcę Prezesa Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku. Uczniowie dowiedzieli się, że warto oszczędzać i planować swoje wydatki, a także na co zwracać uwagę przy pożyczaniu pieniędzy. Lekcje prowadzone były w ramach Programu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL, który stanowi wsparcie młodych ludzi w starcie w finansową przyszłość.

Projekt jest częścią jednego z największych programów poza formalnej edukacji finansowej w Europie – „Bankowcy dla Edukacji”.