16 grudnia w naszej szkole odbył się jarmark bożonarodzeniowy.
Na jarmarku, oprócz pierniczków, ciasteczek i gorącego kakao, można było zakupić przedmioty przyniesione przez uczniów i nauczycieli oraz przeróżne rękodzieło.
Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na szkolne TPD.
Dzięki hojności i zaangażowaniu uczestników jarmarku udało się zebrać 1000 zł.
Dziękujemy licytującym za udział i okazane serca.
Wolontariusze i Opiekunowie SKW „Serca Nadziei”

Kolejna edycja staży uczniowskich w Technikum nr 2 startuje!
Uczniowie Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku po raz kolejny mają


