Piękna jesienna choć trochę chłodna aura i wspaniałe nastroje towarzyszyły wszystkim wychowankom i ich wychowawcom, którzy 25 września wybrali się na wyjście integracyjne nad Zalew Kraśnicki. Nowi mieszkańcy internatu mogli zaprezentować siebie w wielu ciekawych konkurencjach podczas których wszyscy świetnie się bawili. Aby stać się pełnoprawnym mieszkańcem naszego internatu uczniowie klas pierwszych zostali zobowiązani do zmierzenia się z zadaniami przygotowanymi przez wychowawczynie: p. Kasię i p. Edytę. Nowicjusze musieli wykazać się wiedzą na temat funkcjonowania Internatu, umiejętnościami interpersonalnymi oraz poczuciem humoru. Mimo przeszywającego chłodu, który gościł nad zalewem wszyscy wracali do internatu uśmiechnięci i zintegrowani. Opiekunowie: E. Surowiec, K. Rząd, U. Graczyk, R. Strzyż.

Kolejna edycja staży uczniowskich w Technikum nr 2 startuje!
Uczniowie Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku po raz kolejny mają


