ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

Odsłony: 205

I Powiatowy Konkurs Matematyczny  - edycja 2011/2012

W konkursie udział wzięło 11 szkół, do finału zakwalifikowało się 49 osób. W konkursie wyłonionych zostało 15 Laureatów.

Po konkursie odbył się wykład dla uczestników konkursu, pt.: "Złoty podział odcinka". Wykład przeprowadził p.Tomasz Grębski.

Poniżej szczegóły.

Nagrodzeni:

I miejsce 100%:

        - Chechliński Bartłomiej (Publiczne Gimnazjum  w Batorzu);

         - Pelc Karol (Zespół Szkół w Wilkołazie).

II miejsce 95%:

         - Bajner Paweł (Społeczne Gimnazjum w Kraśniku);

         - Kowalik Michał (Publiczne Gimnazjum  nr 1 w Polichnie);

         - Maj Kinga (Publiczne Gimnazjum  nr 2 w Kraśniku).

III miejsce 90%:

         - Gryta Patrycja (Publiczne Gimnazjum  nr 2 w Kraśniku);

         - Kuźma Monika (Publiczne Gimnazjum  nr 1 w Kraśniku).

 Klasyfikacja szkół:

  1. Publiczne Gimnazjum w Stróży  58 pkt.
  2. Publiczne Gimnazjum  nr 2 w Kraśniku 51 pkt.
  3. Publiczne Gimnazjum  w Batorzu  37 pkt.
  4. Społeczne Gimnazjum w Kraśniku  33 pkt.
  5. Publiczne Gimnazjum  nr 1 w Kraśniku 32 pkt.
  6. Zespół Szkół w Wilkołazie 20 pkt.
  7. Publiczne Gimnazjum  nr 1 w Polichnie 19 pkt.

Lista Laureatów 2012:

 

Publiczne Gimnazjum w Stróży

 

Pkt.

%

Uwagi

Antonina Czachór

15

75

Laureat, opiekun: Ewa Tomczak

Agata Szamańska

15

75

Laureat, opiekun: Ewa Tomczak

Krzysztof Gryta

14

70

Laureat, opiekun: Aldona Rybak

Monika Niekra

14

70

Laureat, opiekun: Aldona Rybak

 

Publiczne Gimnazjum  nr 2 w Kraśniku

 

Pkt.

%

Uwagi

Maj Kinga

19

95

II miejsce, opiekun: Małgorzata Kołodziejczyk

Gryta Patrycja

18

75

III miejsce, opiekun: Anna Breś

Sygacz Oliwer

14

70

Laureat, opiekun: Anna Breś

 

Publiczne Gimnazjum  w Batorzu

 

Pkt.

%

Uwagi

Chechliński Bartłomiej

20

100

I miejsce, opiekun: Maria Żuraw

Kotuła Wojciech

17

85

Laureat , opiekun: Maria Żuraw

 

Społeczne Gimnazjum w Kraśniku

 

Pkt.

%

Uwagi

Bajner Paweł

19

95

II miejsce, opiekun: Joanna Cybulak

Saj Mikołaj

14

70

Laureat, opiekun: Anna Kołodziejek

 

Publiczne Gimnazjum  nr 1 w Kraśniku

 

Pkt.

%

Uwagi

Kuźma Monika

18

90

III miejsce, opiekun: Piotr Małek

Dydo Paulina

14

70

Laureat, opiekun: Piotr Małek

 

Zespół Szkół w Wilkołazie

 

Pkt.

%

Uwagi

Karol Pelc

20

100

I miejsce, opiekun: Teresa Karamon

 

Publiczne Gimnazjum  nr 1 w Polichnie

 

Pkt.

%

Uwagi

Kowalik Michał

19

95

II miejsce, opiekun: Bożena Kowalik

FOTOGALERIA

GRATULUJEMY!!!