W konkursie z języka angielskiego 'English is Fun' wzięło udział 27 uczniów z 9 gimnazjów na terenie powiatu kraśnickiego. Gościliśmy uczniów z gimnazjów ze Stróży, Kraśnika, Urzędowa,Trzydnika, Szastarki oraz Skorczyc.

Uczniowie odpowiedzieli na 50 pytań związanych z językiem angielskim oraz wiedzą na temat obszaru krajów anglojęzycznych.

Wyniki III Międzygimnazjalnego konkursu 'English is Fun' przedstawiają się następująco:

I miejsce: Społeczne Gimnazjum im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku (Marcin Kaniewski,Bartłomiej Pietraś,Martyna Rynkowska, nauczyciel przygotowujący: p.Renata Łapaj), II miejsce: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kraśniku (Weronika Widomska, Katarzyna Steć,Tomasz Dyguś, nauczyciel przygotowujący p.Joanna Mazik, p.Monika Małek), III miejsce: Gimnazjum Publiczne nr 2 w Kraśniku (Weronika Wojciechowska, Weronika Trynkiewicz, Paulina Kępa, nauczyciel przygotowujący p. Witold Lasek).
IV, V i VI miejsce zajęli kolejno uczniowie z Gimnazjum im. Ks.Kard.Stefana Wyszyńskiego w Wilkołazie, Publicznego Gimnazjum w Szastarce oraz Zespołu Placówek Oświatowych w Terpentynie.
Wyróżnienia otrzymali uczniowie z gimnazjów w Urzędowie, Stróży oraz Skorczyc.
Wszyscy uczestnicy wykazali się bogatym zasobem środków językowych gramatycznych,, leksykalnych, ortograficznych i fonetycznych języka angielskiego, jak również wysokim poziomem wiedzy o krajach obszaru języka angielskiego.

NAGRODY UFUNDOWALI:

*Starostwo Powiatowe w Kraśniku
*Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 2
*Firma PanPablo
*Księgarnia Językowa Bookland w Lublinie *Annex Hurtownia Art. Biurowych, Opakowań i Chemii Gospodarczej *Burmistrz Miasta Kraśnik *Księgarnia Avalon Smaczny poczęstunek dla wszystkich uczestników i nauczycieli ufundowała szkolna kawiarenka 'Bella'.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I NAUCZYCIELOM GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.

Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli języka angielskiego p. Małgorzatę Spyra,  p. Annę Wawerek oraz p. Annę Pędziwiatr. W przeprowadzeniu konkursu pomagała klasa 2g.