28 maja 2024r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kraśniku rozegrano zawody Powiatowej Licealiady w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Impreza odbyła się przy pięknej, prawdziwie plażowej pogodzie, dając wiele przyjemności grającym.

Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje ZS nr 1, ZS nr 2 i ZS nr 3 w Kraśniku. Grano systemem każdy z każdym i tym razem w rywalizacji dziewcząt i chłopców zanotowano pełną zgodność. Mistrzami powiatu zostały dziewczęta i chłopcy z ZS nr 3, wicemistrzami nasze siatkarki i siatkarze, a trzecie miejsce przypadło ZS nr 1.

Graliśmy w składach:

Dziewczęta – Aleksandra Pęcak i Natalia Boś ( obie 2h) – opiekun Kamila Gołofit

Chłopcy – Michał Flisek (3d), Jakub Roztocki (3a) i Karol Piłat (3b) – opiekun Grzegorz Mazurek

Zawody w siatkówce plażowej zakończyły rywalizację powiatową szkól średnich w roku szkolnym 2023/24. Podsumowanie rywalizacji odbędzie się we wrześniu i wtedy poznamy ostateczną klasyfikację.