W dniach 03-05.06 odbyła się wycieczka uczniów z klas 3a i 3f na Mazury. W ciągu trzech dni mieliśmy okazję poznać najważniejsze miejsca Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, m.in Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce, Wilczy Szaniec - kwaterę Adolfa Hitlera w Gierłoży. Razem z przewodnikiem zwiedziliśmy Mrągowo nad Jeziorem Czos i Mikołajki. Jeden dzień spędziliśmy w Giżycku, gdzie poznaliśmy historię Twierdzy Boyen, pospacerowaliśmy w Porcie Żeglugi Mazurskiej i udaliśmy się na rejs po Jeziorze Niegocin. Dodatkową atrakcją był czas spędzony w uroczym i pięknie położonym Ostrowie Pieckowskim, gdzie nasza grupa nocowała. Nad niewielkim jeziorem w otoczeniu lasu mogliśmy aktywnie odpocząć i spędzić razem czas.

Opiekę nad uczniami sprawowały: p. U.Graczyk, p. B.Kazula i p. I.Różyńska