W dniach 23 – 24.05.2024 r. uczniowie klasy 1e, 1at, 2at oraz 2e wraz z nauczycielami udali się na wycieczkę szkolną w Bieszczady. Celem wycieczki było poznanie środowiska przyrodniczego Bieszczad oraz ukazanie młodym ludziom walorów aktywnego wypoczynku. Ponadto czas spędzony na wspólnej wędrówce był znakomitą okazją do jeszcze lepszego poznania się. Uczniowie podczas wyjazdu mieli okazje podziwiać górskie krajobrazy, ruiny zamku oraz nieożywione pomniki przyrody. Młodzież wraz z opiekunami również udała się nad Jezioro Solińskie i kolejkę gondolową nad Jeziorem Solińskim , skąd mogła podziwiać niezapomniane widoki górskie. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowały: p. Justyna Szostak, p. Katarzyna Kremlaś, p. Urszula Graczyk oraz p. Ilona Pawłowicz – Sosnówka.