Dziękujemy wszystkim artystom za piękny, choć krótki występ, który w tak wyjątkowy sposób uczcił Dzień Edukacji Narodowej.

W dniu 10 października 2024 r. w naszej szkole odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej, będący wyrazem wdzięczności dla nauczycieli za ich codzienną pracę i zaangażowanie w kształtowanie młodych pokoleń.

Program artystyczny przygotował Pan Mariusz Jach. W trakcie krótkiego recitalu wystąpiła utalentowana uczennica Kinga Wołoszyn, której piękny głos i emocjonalne wykonanie utworów poruszyło zgromadzone grono pedagogiczne.

Niezwykłym uzupełnieniem muzycznej części był układ choreograficzny, w wykonaniu Julii Marcinkowskiej i Filipa Machulskiego. Ich taniec, pełen energii i harmonii, wprowadził zebranych w zachwyt, dopełniając wyjątkowy charakter tego dnia.

Choć koncert i taniec były krótkie, pozostawiły niezatarte wrażenie, budząc podziw dla talentu młodzieży oraz wdzięczność dla nauczycieli, którzy każdego dnia wspierają uczniów w ich rozwoju.

/red./