2024_25 Maja Ryfka zwycięża w Kozienicach i Lublinie

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1



Uczennica klasy 4d Maja Ryfka, uprawiająca pływanie w Uczniowskim Klubie Pływackim Fala Kraśnik, osiągnęła w ostatnim czasie kilka znaczących sukcesów sportowych.


Najpierw 10 listopada 2024r. wzięła udział w zawodach z okazji Święta Niepodległości „Pływaj z ENEA” Sztafeta Niepodległości. Tam zwyciężyła na 50m st. motylkowym i zajęła II miejsce na 50m st. dowolnym. Dzięki uzyskanym rezultatom została uznana najlepszą zawodniczką imprezy zdobywając Puchar Prezesa ENEA i liczne, cenne nagrody.


Natomiast podczas odbywających się w dniach 16-17 listopada na Aqua w Lublinie Mistrzostwach Województwa Lubelskiego wywalczyła tytuł mistrzyni województwa na 200m st. zmiennym oraz 2 srebrne medale ( 50m st. motylkowym i grzbietowym) oraz brązowy krążek na 100m st. zmiennym.


Gratulacje!

FOTOGALERIA

Wirtualny spacer

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

Brązowa Tarcza 2025

Erasmus +

Projekt zawodowy

Projekt 10.3

Projekt 10.4