ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

rey@rey.edu.pl

W dniu 14 stycznia w Wydziale Ekonomicznym UMCS odbył się II etap XXXV edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Bieżąca edycja odbywa się pod hasłem „Rola giełd w rozwoju społeczno- gospodarczym”. Nasz Zespół reprezentował Hubert Dalmata z klasy 3a G. Nauczycielem przygotowującym jest p. Janusz Wąsik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

/J.W./

Miło nam poinformować, że uczeń Marcel Domański z klasy 3bG znalazł się w gronie uczniów z całej Polski, którzy zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiego „Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” z chemii. Finałowy etap odbędzie się 26 lutego 2022 roku w Krakowie. Nauczycielem przygotowującym jest p. Edyta Skrzypiec. Gratulujemy i życzymy powodzenia na finale.