ul.Gen.Sikorskiego 25,
23-204 Kraśnik

81 8256986
rey@rey.edu.pl

26 kwietnia 2018 roku na terenie naszej szkoły odbył się finał VII Edycji konkursu matematycznego „Kalejdoskop w Reju”. Podium konkursu jest następujące:

I miejsce:  Emilia Dzięsław (gimnazjum im. Jana Pawła w Chodlu; n-l przygotowujący: p. Halina Czarnota)

Czytaj więcej...
22 maja 2016 r. odbył się finał Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów Kalejdoskop w Reju. Uczestników konkursu oraz ich nauczycieli uroczyście powitał dyrektor szkoły - p.Krzysztof Staruch. W finale udział wzięło 33 uczniów z 14 gimnazjów. To już czwarta edycja konkursu, który cieszy się coraz większą popularnością.
Czytaj więcej...

Dnia 27 kwietnia 2017 roku na terenie naszej szkoły odbył się finał VI Edycji konkursu matematycznego „Kalejdoskop w Reju”. Pierwsze miejsce wywalczył Mikołaj Kroc z Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku, który przygotowywał się pod okiem p.Małgorzaty Plesz.

Czytaj więcej...
22 maja 2015 r. odbył się finał Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów Kalejdoskop w Reju. Uczestników konkursu oraz ich nauczycieli uroczyście powitał dyrektor szkoły - p.Krzysztof Staruch. W finale udział wzięło 33 uczniów z 14 gimnazjów. To już czwarta edycja konkursu, który cieszy
Czytaj więcej...