Miło nam poinformować, że troje uczniów naszej szkoły: Patrycja Dębicka z kl. 3fG, Jakub Chmielewski i Maciej Woźniak z klasy 3b (opiekun - p. Katarzyna Kremlaś) zakwalifikowali się do etapu ustnego Olimpiady Historycznej podczas eliminacji okręgowych. Zostali oni wyłonieni na podstawie egzaminu pisemnego, który odbył się na Wydziale Humanistycznym UMCS w Lublinie w sobotę, 15 stycznia. Do etapu pisemnego przystąpiły również: Klaudia Pawłowska z kl. 3f (opiekun - p. Agnieszka Przywara) oraz Katarzyna Gozdalska z kl. 2f (opiekun - p. Iwona Oszust). Podczas eliminacji pisemnych uczestnicy pisali wypracowanie na jeden z sześciu tematów  z różnych epok historycznych.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na etapie ustnym w dniu 21 stycznia br.