Dnia 26 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół nr 2 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku Pan Jacek Dubiel, Pani Agnieszka Gremlas- Dyrektor Biura Poselskiego pani Anny Baluch Posłanki na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Pani Agnieszka Skrok reprezentująca Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Pana Kazimierza Chomę oraz Pani Ewa Grela Przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku.

W imieniu maturzystów szkołę pożegnali najlepsi absolwenci: Mateusz Kołodziej z Liceum Ogólnokształcącego oraz Dominik Bałoszek z Technikum.

W gronie wyróżnionych maturzystów znaleźli się również uczniowie, którzy otrzymali prestiżową nagrodę naszej szkoły „Złote Pióro Reja”:

z klasy 4a:

Karol Kuśmiderski

Bianka Wrzochol

Julia Rogoźnicka

Marcin Wielgus

Barbara Sidorowska

Maja Wilk

z klasy 4b:

Amelia Dudek

z klasy 4d:

Mateusz Kołodziej

Z klasy 4e:

Oliwier Pałęcki

Z klasy 4f:

Katarzyna Gozdalska

Z klasy 5 ATP:

Dominik Bałoszek

Uroczystość uświetniły występy wokalne naszych absolwentek: Wiktorii Gil z klasy 5 ATP oraz Julii Jaskowskiej z klasy 4a.

Drodzy Maturzyści!

Życzymy Wam jasnego i otwartego umysłu, „lekkiego pióra”, łatwych zadań,

jak najmniej stresu i wysokich wyników!

Za wszystkich trzymamy kciuki!

Powodzenia!

Prezentacja nagrodzonych absolwentów