W dniu 17 kwietnia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się Dzień Bez Plecaka. Zachęciliśmy uczniów do przyniesienia swoich podręczników i materiałów do nauki w czymś zupełnie innym niż zwykły plecak. Podczas tego szczególnego dnia uczniowie mieli możliwość wyrażenia swojej osobowości poprzez wybór przedmiotu, w którym pragnęli przynieść swoje książki. Pomysły były zadziwiające! Od koszy piknikowych, przez walizki na kółkach, po koszyki od rowerów. Nie zabrakło również gitar, toreb i koszy na śmieci.

Różnorodność i oryginalność pomysłów uczniów była naprawdę inspirująca. To dowód, że nasza społeczność szkolna nie boi się wyzwań i potrafi podejmować tego typu inicjatywy. Dzień Bez Plecaka nie tylko uświadomił nam, że istnieje wiele alternatywnych sposobów noszenia książek, ale także zjednoczył nas jako społeczność szkolną.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i kreatywność podczas Dnia Bez Plecaka. Wasze zaangażowanie pokazuje, że wspólnymi siłami możemy wprowadzać pozytywne zmiany w naszej szkole.