W środę, 27 października 2021r. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Kraśnik. W głosowaniu wzięły udział wszystkie kraśnickie szkoły, w wyniku czego powstało 11 okręgów wyborczych. Spośród 58 kandydatów wybrano 26 radnych.

Anna Janczarek (3d), Gabriela Kowalska, (3d) Magdalena Kowalczyk (3d), Aleksanda Ośka (3f) i Milena Kaźmierak (3f) stanowiły skład Szkolnej Komisji Wyborczej i zadbały o przeprowadzenie wyborów wg obowiązujących procedur z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wszyscy uczniowie obecni tego dnia w szkole głosowali na maksymalnie trzech uczniów spośród sześciu kandydatów naszej szkoły.

Do Młodzieżowej Rady Miasta zostali wybrani: Jakub Chmielewski (3b), Maria Lenart (3a) oraz Mateusz Jocek (1c). Młodzi radni rozpoczną swoją pracę już w listopadzie.

Gratulujemy!

Katarzyna Kremlaś i Agata Pulińska