Projekt Erasmus Plus- działania upowszechniające:

Projekt Erasmus Plus „Nasze europejskie literackie ścieżki” był upowszechniany w ciągu całego okresu realizacji tego projektu.

Informacje o projekcie  oraz zrealizowanych spotkaniach pojawiły się na stronach internetowych szkół partnerskich, na Facebooku uczestników projektu. Ponadto projekt był upowszechniany poprze organizację imprez w szkole oraz udział w lokalnych wydarzeniach. Nasi uczniowie brali udział w Dniach Kraśnika (2 i 3 lipca 2022) podczas których zaprezentowali informacje o projekcie w formie małej wystawy prac uczestników projektu w czasie lokalnego festyny. Ponadto rozdawali materiały i gadżety promujące ten projekt. W czerwcu 2022 zaprezentowali projekt społeczności lokalne poprzez wystawienie prac uczniów w Bibliotece Miejskiej w Kraśniku Fabrycznym. W okresie lipiec- październik podobna ekspozycja została zaprezentowana w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Pojawił się artykuł w lokalnej gazecie Głos Kraśnika promujący nasz projekt i informujący społeczność lokalną o jego realizacji.