Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy między Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie z Zespołem Szkół nr 2 w Kraśniku.

29 listopada 2022r. została podpisana umowa o współpracy między Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie a Zespołem Szkół nr 2 w Kraśniku. Celem inicjatywy jest wsparcie edukacji uczniów, szczególnie w obszarze nauk przyrodniczych i umożliwienie poszerzania ich wiedzy pod kątem uczestniczenia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. W ramach współpracy, istnieje możliwość wykorzystania bazy dydaktycznej uczelni oraz zdobycia konkretnych, praktycznych umiejętności przydatnych i przygotowujących do przyszłej pracy zawodowej. Jednym z koordynatorów współpracy z naszą szkołą jest Pani dr hab. Anna Nowak, prof. uczelni z Katedry Ekonomii i Agrobiznesu, absolwentka Reja.