W dniu 23.02.2024r. w naszej szkole na lekcji wychowania fizycznego odbyły się warsztaty edukacyjne promujący zdrowy styl życia pt.:„Wiem co jem”, które poprowadziła Pani Psychodietetyk Marta Konopa – Marciniak. W czasie warsztatów były poruszane trudne tematy dotyczące komponowania posiłków w ciągu dnia , zbilansowanej diety, bogatej w minerały

i składniki odżywcze. Uczniowie mogli zadawać pytania naszej wykwalifikowanej pani dietetyk, która chętnie pomagała w rozwiązywaniu problemów nawet natury psychicznej jak zaburzenia żywieniowe, anoreksja i bulimia.

Wszystkich zainteresowanych pomocą uczniów naszej szkoły zachęcamy do kontaktu z panią Marta Konopa Marciniak – ABC Zdrowie: tel. 530 036 036 , mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..