Z przyjemnością informujemy, że osiemnastu naszych uczniów z LO i Technikum awansowało do zawodów okręgowych XIX Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbędą się w Krakowie. Bieżąca edycja odbywa się pod hasłem: „Zrównoważone przedsiębiorstwo”.

Uczniowie zakwalifikowani do kolejnego etapu to: Michota Natalia, Niedziałek Szymon - klasa 3b, Dąbek Michał, Czarnota Maja - klasa 3a, Żmuda Klaudia, Bałoszek Karolina, Sobieraj Aleksandra, Rubaszko Natalia, Rachwał Kinga, Hemperek Julia - klasa 3f, Widomski Paweł, Baran Natalia, Głuchowski Tymoteusz, Szczęsny Bartłomiej, Szczęsny Bartłomiej, Zdybel Alicja, Łakomy Kamil - -klasa 2a, Biernat Natalia- klasa VATP.

Ponadto Natalia Biernat i Sebastian Iskra z klasy V Technikum Ekonomicznego wzięli udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, który odbył się na Wydziale Ekonomicznym UMCS.

Nauczycielami przygotowującymi są: p. Janusz Wąsik i p. Anna Sosnówka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

/J. W./