W dniu 15 marca 2024 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się finał II edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego pt.: „Człowiek w środowisku – rozwiązania oparte na zasobach przyrody”. Do finału zakwalifikowało się około 220 uczniów , z czego naszą szkołę reprezentowało trzy osoby, które pogłębiły swoją wiedzę z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Uczennice klasy 2b – Amelia Dębińska oraz Olga Szajewska zostały laureatkami konkursu „Człowiek w środowisku”, a ich miejsca w pierwszej 50-tce zagwarantowały im 3-dniowe warsztaty terenowe w Roztoczańskim i Poleskim Parku Narodowym. Całe wydarzenie uświetnił piękny występ zespołu „Klasyczni w Rocku”. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę. Opiekunem uczniów podczas wydarzenia była pani Justyna Szostak.