W środę, 19 kwietnia, na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Biłgoraju odbył się półfinał Wojewódzkiej Licealiady w piłce nożnej dziewcząt. W zmaganiach o awans do Mistrzostw Województwa wzięły udział następujące szkoły: Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, I Liceum Ogólnokształcące w Janowie Lubelskim oraz drużyna reprezentująca naszą szkołę.

Zawody odbyły się zgodnie z regułą "każdy z każdym" i trwały 2x10 minut. Determinacja, wytrwałość oraz ogromne serce do gry to cechy, które mobilizowały nasze dziewczęta do walki o najwyższe wyniki sportowe, niestety tym razem naszej drużynie nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu Mistrzostw.

Drużyna naszej szkoły, w składzie: Oliwia Bartyska (kl. 1d), Monika Chruściel (kl. 1c), Wiktoria Cielica (kl. 1AT), Jagoda Firlej (kl. 1AT), Daria Kalinowska (kl. 3b), Aleksandra Ośka (kl. 4f), Patrycja Sikora (kl. 1d), Kinga Waśko (kl. 1AT), Bianka Wrzochol (kl. 3a) oraz Julia Zbytniewska (kl. 1d), zajęła trzecie miejsce w półfinale Wojewódzkiej Licealiady w piłce nożnej dziewcząt.

Oto wyniki spotkań:

ZS nr 2 – ZSBiO Biłgoraj (2:6)

I LO Janów Lubelski – ZSBiO Biłgoraj (1:1)

ZS nr 2 – I LO Janów Lubelski (1:3)

Gratulujemy naszej drużynie i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunką uczennic była Jolanta Łapa.