Z radością informujemy, że nasz Absolwent Sebastian Szumny, dołączył do elitarnego grona 26 najlepszych maturzystów w Polsce i zdobył tytuł laureata X jubileuszowej edycji projektu "Matura na 100 procent". Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się 22 września 2023 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Tam Sebastian miał okazję odebrać zasłużone wyróżnienie, stając wśród najzdolniejszych uczniów naszego kraju.

Projekt "Matura na 100 Procent" ma nie tylko cele konkursowe, ale również misję edukacyjną. Jego głównym celem jest docenienie tych, którzy z niezwykłym zaangażowaniem podchodzą do nauki, wyznaczając standardy dla swoich rówieśników. Projekt oferuje laureatom wsparcie w postaci wieloletnich stypendiów oraz nagród rzeczowych, które mają

dodatkowo motywować młodzież do ciężkiej pracy i dążenia do doskonałości. Ale nie jest to jedynie konkurs dla jednostek. "Matura na 100 Procent" chwali także placówki edukacyjne, które dostarczają swoim uczniom odpowiednie narzędzia do osiągnięcia sukcesu. Co więcej, promuje wartości i postawy etyczne w procesie edukacyjnym.

Serdecznie gratulujemy Sebastianowi i Jego Rodzicom tego znakomitego osiągnięcia! Jesteśmy pewni, że to dopiero początek jego naukowej drogi, pełnej kolejnych sukcesów.

Jesteśmy również niezmiernie dumni, że Sebastian z uznaniem wspomina lata spędzone w naszym "Reju" oraz docenia trud włożony w jego edukację przez kadrę nauczycielską.