Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Dziś, 23 lutego, obchodzimy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. To ważne wydarzenie, które skupia naszą uwagę na problemach zdrowia psychicznego oraz daje nam szansę na solidarność i wsparcie dla wszystkich osób dotkniętych depresją.

Widzieliśmy, jak razem nosiliśmy niebieskie ubrania i aktywnie uczestniczyliśmy w warsztatach psychoedukacyjnych na temat depresji. Na "Stoliku z Dobrym Słowem" każdy mógł wziąć karteczkę z pozytywnym przesłaniem lub okazać wsparcie innym poprzez wpisanie się w naszą szkolną księgę wsparcia.

A co z uczniami, którzy nie mogli dotrzeć na parter? 🚀 Dzięki zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego, na każdym piętrze szkoły rozdawane były karty z pozytywnymi afirmacjami. To naprawdę ważne, że dbamy o dobre samopoczucie innych i tworzymy pozytywną atmosferę w naszej szkole! 💫

Ale to nie wszystko! Zorganizowane zostały również warsztaty psychoedukacyjne na temat depresji, które pozwoliły uczestnikom pogłębić swoją wiedzę i zdobyć umiejętności wspierania innych w trudnych chwilach.

A co najważniejsze, efektem naszego wspólnego wysiłku jest powstanie Koła Psychologicznego! 🌟 To będzie miejsce wsparcia i otwartych rozmów na temat zdrowia psychicznego. Pierwsze spotkanie już w poniedziałek, 26.02.2024 o godzinie 15:10. Dołącz do nas, aby kontynuować tę inspirującą podróż razem!

Cieszmy się razem z naszą szkolną społecznością udziałem w Ogólnopolskim Dniu Walki z Depresją! 💙