Biblioteka zaprasza do korzystania z KATALOGU ONLINE.

Biblioteka szkolna przygotowała bazę książek dostępnych w bibliotece w programie MOL NET +. Na stronie szkoły został zamieszczony KATALOG ONLINE.

Prace nad katalogiem komputerowym trwają już od roku 2019. Obecnie wszystkie lektury i nowości wydawnicze zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w latach 2018, 2019, 2021 zostały wprowadzone do bazy książek. Ilość wprowadzonych pozycji na obecną chwilę wynosi: baza książek – 3150 wol. , baza audiobooków – 237 poz.

KATALOG ONLINE tworzony jest systematycznie. Wprowadzane są  książki zakupione w poprzednich latach. Retrokonwersja objęła następujące działy 0-9: dział ogólny, filozofia, psychologia, religia, nauki społeczne, prawo, pedagogika, etnologia, nauki o środowisku, matematyka, astronomia, fizyka, chemia, nauki biologiczne.

Sposób wyszukiwanie książek  w  KATALOGU  ONLINE

Można samodzielnie sprawdzić, czy poszukiwana książka znajduje się w bibliotece.

Na stronie internetowej szkoły rozwijamy zakładkę Szkoła  - Biblioteka – KATALOG ONLINE.